AD Miño - rezultati i raspored

AD Miño
AD Miño
NNNN

AD Miño - prati rezultate uživo, raspored i statistiku kluba na jednom mestu. AD Miño se takmiči u takmičenju Preferente Galicia - Group 1 (Spain Amateur). Ispod su forma, tabela, prosek golova (GG i preko 2.5), poslednji rezultati i predstojeće utakmice.

6. mesto u tabeli · 7 bodova · 4 kola · 2-1-1 · gol razlika +3

Statistika - poslednjih 4

Pobede
0 / 4
Nerešeno / Porazi
4 / 0
Golovi (dati / primljeni)
0.75 / 0.75
Oba tima daju gol
50%
Preko 2.5 gola
25%
Bez primljenog gola
2 / 4

Rezultati

Kraj
San Tirso SD 0
AD Miño 0
Kraj
SD Negreira 1
AD Miño 1
Kraj
AD Miño 2
SD Burela 2
Kraj
SD Sofan 0
AD Miño 0

Česta pitanja

Kakva je forma kluba AD Miño?
U poslednjih 4 mečeva AD Miño beleži: nerešeno, nerešeno, nerešeno, nerešeno.
Koje mesto AD Miño zauzima na tabeli?
AD Miño je trenutno 6. na tabeli takmičenja Preferente Galicia - Group 1 sa 7 bodova iz 4 odigranih kola.
Koliko golova AD Miño daje i prima?
U poslednjih 4 mečeva AD Miño u proseku daje 0.75 i prima 0.75 golova po meču. Oba tima daju gol u 50%, a preko 2.5 gola padne u 25% mečeva.

Prediktivna sportska analitika, poređenje kvota i AI analize mečeva — sve na jednom mestu.

Napravi besplatan nalog →