Al Wehda - rezultati i raspored

Al Wehda
Al Wehda
Saudi Arabia · Division 1
NNPNN

Al Wehda - prati rezultate uživo, raspored i statistiku kluba na jednom mestu. Al Wehda se takmiči u takmičenju Division 1 (Saudi Arabia). Ispod su forma, tabela, prosek golova (GG i preko 2.5), poslednji rezultati i predstojeće utakmice.

8. mesto u tabeli · 7 bodova · 5 kola · 1-4-0 · gol razlika +2

Statistika - poslednjih 8

Pobede
2 / 8
Nerešeno / Porazi
6 / 0
Golovi (dati / primljeni)
1.63 / 1.25
Oba tima daju gol
75%
Preko 2.5 gola
50%
Bez primljenog gola
2 / 8

Rezultati

Kraj
Al Anwar 1
Al Wehda 1
Kraj
Al Jandal 2
Al Wehda 2
Kraj
Al Wehda 4
Al-Okhdood 2
Kraj
Al Jabalin 0
Al Wehda 0
Kraj
Al Wehda 2
Damac FC 2
Kraj
Al Zulfi 0
Al Wehda 0
Kraj
Al Wehda 1
Al Adalah 1
Kraj
Al Wehda 3
Al-Shabab 2

Česta pitanja

Kakva je forma kluba Al Wehda?
U poslednjih 5 mečeva Al Wehda beleži: nerešeno, nerešeno, pobeda, nerešeno, nerešeno.
Koje mesto Al Wehda zauzima na tabeli?
Al Wehda je trenutno 8. na tabeli takmičenja Division 1 sa 7 bodova iz 5 odigranih kola.
Koliko golova Al Wehda daje i prima?
U poslednjih 8 mečeva Al Wehda u proseku daje 1.63 i prima 1.25 golova po meču. Oba tima daju gol u 75%, a preko 2.5 gola padne u 50% mečeva.

Prediktivna sportska analitika, poređenje kvota i AI analize mečeva — sve na jednom mestu.

Napravi besplatan nalog →