AO Olympiada Goumerou - rezultati i raspored

AO Olympiada Goumerou
AO Olympiada Goumerou
Greece Amateur · A EPS Ilias
NINN

AO Olympiada Goumerou - prati rezultate uživo, raspored i statistiku kluba na jednom mestu. AO Olympiada Goumerou se takmiči u takmičenju A EPS Ilias (Greece Amateur). Ispod su forma, tabela, prosek golova (GG i preko 2.5), poslednji rezultati i predstojeće utakmice.

2. mesto u tabeli · 1 bodova · 1 kola · 0-1-0 · gol razlika 0

Statistika - poslednjih 4

Pobede
0 / 4
Nerešeno / Porazi
3 / 1
Golovi (dati / primljeni)
0.5 / 1.75
Oba tima daju gol
50%
Preko 2.5 gola
25%
Bez primljenog gola
1 / 4

Rezultati

Kraj
AO Olympiada Goumerou 1
Lefkos Asteras Skourochoriou 1
Kraj
Pelopas Pyrgou AGPC 0
AO Olympiada Goumerou 0
Kraj
PAO Vardas 5
AO Olympiada Goumerou 0
Kraj
AO Olympiada Goumerou 1
Proodeftiki Manoladas AFC 1

Česta pitanja

Kakva je forma kluba AO Olympiada Goumerou?
U poslednjih 4 mečeva AO Olympiada Goumerou beleži: nerešeno, poraz, nerešeno, nerešeno.
Koje mesto AO Olympiada Goumerou zauzima na tabeli?
AO Olympiada Goumerou je trenutno 2. na tabeli takmičenja A EPS Ilias sa 1 bodova iz 1 odigranih kola.
Koliko golova AO Olympiada Goumerou daje i prima?
U poslednjih 4 mečeva AO Olympiada Goumerou u proseku daje 0.5 i prima 1.75 golova po meču. Oba tima daju gol u 50%, a preko 2.5 gola padne u 25% mečeva.

Prediktivna sportska analitika, poređenje kvota i AI analize mečeva — sve na jednom mestu.

Napravi besplatan nalog →