AS Edessaikos - rezultati i raspored

AS Edessaikos
AS Edessaikos
Greece Amateur · A1 EPS Pellas
NPIII

AS Edessaikos - prati rezultate uživo, raspored i statistiku kluba na jednom mestu. AS Edessaikos se takmiči u takmičenju A1 EPS Pellas (Greece Amateur). Ispod su forma, tabela, prosek golova (GG i preko 2.5), poslednji rezultati i predstojeće utakmice.

9. mesto u tabeli · 0 bodova · 2 kola · 0-0-2 · gol razlika -5

Statistika - poslednjih 5

Pobede
1 / 5
Nerešeno / Porazi
1 / 3
Golovi (dati / primljeni)
1 / 2.8
Oba tima daju gol
40%
Preko 2.5 gola
80%
Bez primljenog gola
2 / 5

Rezultati

Kraj
AS PAOK Dytikou 5
AS Edessaikos 1
Kraj
AS Edessaikos 1
MGPS Olympos Apsalou 4
Kraj
AS Mavri Thyella Lykostomou 5
AS Edessaikos 0
Kraj
AS Edessaikos 3
AS Niki Kalis 0
Kraj
AS Edessaikos 0
Iraklis Edessas U16 0

Česta pitanja

Kakva je forma kluba AS Edessaikos?
U poslednjih 5 mečeva AS Edessaikos beleži: nerešeno, pobeda, poraz, poraz, poraz.
Koje mesto AS Edessaikos zauzima na tabeli?
AS Edessaikos je trenutno 9. na tabeli takmičenja A1 EPS Pellas sa 0 bodova iz 2 odigranih kola.
Koliko golova AS Edessaikos daje i prima?
U poslednjih 5 mečeva AS Edessaikos u proseku daje 1 i prima 2.8 golova po meču. Oba tima daju gol u 40%, a preko 2.5 gola padne u 80% mečeva.

Prediktivna sportska analitika, poređenje kvota i AI analize mečeva — sve na jednom mestu.

Napravi besplatan nalog →