Bandari FC - rezultati i raspored

Bandari FC
Bandari FC
PN

Bandari FC - prati rezultate uživo, raspored i statistiku kluba na jednom mestu. Bandari FC se takmiči u takmičenju Premier League (Kenya). Ispod su forma, tabela, prosek golova (GG i preko 2.5), poslednji rezultati i predstojeće utakmice.

4. mesto u tabeli · 0 bodova · 0 kola · 0-0-0 · gol razlika 0

Statistika - poslednjih 2

Pobede
1 / 2
Nerešeno / Porazi
1 / 0
Golovi (dati / primljeni)
2 / 0.5
Oba tima daju gol
50%
Preko 2.5 gola
50%
Bez primljenog gola
1 / 2

Rezultati

Kraj
Bandari FC 1
3K FC 1
Kraj
Bandari FC 3
Stand United FC 0

Česta pitanja

Kakva je forma kluba Bandari FC?
U poslednjih 2 mečeva Bandari FC beleži: pobeda, nerešeno.
Koje mesto Bandari FC zauzima na tabeli?
Bandari FC je trenutno 4. na tabeli takmičenja Premier League sa 0 bodova iz 0 odigranih kola.
Koliko golova Bandari FC daje i prima?
U poslednjih 2 mečeva Bandari FC u proseku daje 2 i prima 0.5 golova po meču. Oba tima daju gol u 50%, a preko 2.5 gola padne u 50% mečeva.

Prediktivna sportska analitika, poređenje kvota i AI analize mečeva — sve na jednom mestu.

Napravi besplatan nalog →