Comunicaciones FC - rezultati i raspored

Comunicaciones FC
Comunicaciones FC
IPPII

Comunicaciones FC - prati rezultate uživo, raspored i statistiku kluba na jednom mestu. Comunicaciones FC se takmiči u takmičenju Liga Guate Banrural, Apertura (Guatemala). Ispod su forma, tabela, prosek golova (GG i preko 2.5), poslednji rezultati i predstojeće utakmice.

10. mesto u tabeli · 9 bodova · 10 kola · 2-3-5 · gol razlika -5

Statistika - poslednjih 9

Pobede
2 / 9
Nerešeno / Porazi
2 / 5
Golovi (dati / primljeni)
1.33 / 1.56
Oba tima daju gol
67%
Preko 2.5 gola
67%
Bez primljenog gola
1 / 9

Rezultati

Kraj
Comunicaciones FC 1
Aurora FC 2
Kraj
Deportivo San Pedro 2
Comunicaciones FC 1
Kraj
Comunicaciones FC 3
CD Suchitepéquez 0
Kraj
CSD Xelajú MC 2
Comunicaciones FC 3
Kraj
Comunicaciones FC 1
Deportivo Guastatoya 2
Kraj
Cobán Imperial 2
Comunicaciones FC 2
Kraj
Comunicaciones FC 0
CD Marquense 2
Kraj
Deportivo Mixco 1
Comunicaciones FC 1
Kraj
Comunicaciones FC 0
CSD Municipal 1
Kraj
Antigua GFC 2
Comunicaciones FC 0
Kraj
Comunicaciones FC 4
Deportivo Malacateco 2
Kraj
Aurora FC 3
Comunicaciones FC 1
Kraj
Comunicaciones FC 1
Deportivo San Pedro 0
Kraj
CD Suchitepéquez 0
Comunicaciones FC 0

Česta pitanja

Kakva je forma kluba Comunicaciones FC?
U poslednjih 5 mečeva Comunicaciones FC beleži: poraz, pobeda, pobeda, poraz, poraz.
Koje mesto Comunicaciones FC zauzima na tabeli?
Comunicaciones FC je trenutno 10. na tabeli takmičenja Liga Guate Banrural, Apertura sa 9 bodova iz 10 odigranih kola.
Koliko golova Comunicaciones FC daje i prima?
U poslednjih 9 mečeva Comunicaciones FC u proseku daje 1.33 i prima 1.56 golova po meču. Oba tima daju gol u 67%, a preko 2.5 gola padne u 67% mečeva.

Prediktivna sportska analitika, poređenje kvota i AI analize mečeva — sve na jednom mestu.

Napravi besplatan nalog →