Çorum FK - rezultati i raspored

Çorum FK
Çorum FK
PPIPP

Çorum FK - prati rezultate uživo, raspored i statistiku kluba na jednom mestu. Çorum FK se takmiči u takmičenju Trendyol Süper Lig (Turkey). Ispod su forma, tabela, prosek golova (GG i preko 2.5), poslednji rezultati i predstojeće utakmice.

9. mesto u tabeli · 8 bodova · 6 kola · 2-2-2 · gol razlika +2

Statistika - poslednjih 8

Pobede
4 / 8
Nerešeno / Porazi
1 / 3
Golovi (dati / primljeni)
2.25 / 1.63
Oba tima daju gol
63%
Preko 2.5 gola
88%
Bez primljenog gola
2 / 8

Raspored

16:00
Göztepe
Çorum FK
10:30
Erzurumspor FK
Çorum FK

Rezultati

Kraj
Çorum FK 2
Çaykur Rizespor 1
Kraj
Gaziantep FK 0
Çorum FK 3
Kraj
Çorum FK 1
Alanyaspor 2
Kraj
Samsunspor 1
Çorum FK 5
Kraj
Çorum FK 3
Eyüpspor 0
Kraj
Beşiktaş JK 6
Çorum FK 2
Kraj
Çorum FK 0
Kasımpaşa 1
Kraj
Galatasaray 2
Çorum FK 2

Česta pitanja

Kada Çorum FK igra sledeći meč?
Çorum FK sledeći meč igra protiv Göztepe (25.10.2026.). Meč možeš pratiti uživo na XBET.
Kakva je forma kluba Çorum FK?
U poslednjih 5 mečeva Çorum FK beleži: pobeda, pobeda, poraz, pobeda, pobeda.
Koje mesto Çorum FK zauzima na tabeli?
Çorum FK je trenutno 9. na tabeli takmičenja Trendyol Süper Lig sa 8 bodova iz 6 odigranih kola.
Koliko golova Çorum FK daje i prima?
U poslednjih 8 mečeva Çorum FK u proseku daje 2.25 i prima 1.63 golova po meču. Oba tima daju gol u 63%, a preko 2.5 gola padne u 88% mečeva.

Prediktivna sportska analitika, poređenje kvota i AI analize mečeva — sve na jednom mestu.

Napravi besplatan nalog →