Cowes Sports - rezultati i raspored

Cowes Sports
Cowes Sports
NINNN

Cowes Sports - prati rezultate uživo, raspored i statistiku kluba na jednom mestu. Cowes Sports se takmiči u takmičenju Velocity Wessex League Premier Division (England Amateur). Ispod su forma, tabela, prosek golova (GG i preko 2.5), poslednji rezultati i predstojeće utakmice.

14. mesto u tabeli · 15 bodova · 10 kola · 4-3-3 · gol razlika +1

Statistika - poslednjih 9

Pobede
1 / 9
Nerešeno / Porazi
6 / 2
Golovi (dati / primljeni)
0.11 / 0.56
Oba tima daju gol
0%
Preko 2.5 gola
11%
Bez primljenog gola
7 / 9

Rezultati

Kraj
Downton FC 0
Cowes Sports 0
Kraj
Hamworthy Recreation 0
Cowes Sports 0
Kraj
Cowes Sports 0
Hamble Club 0
Kraj
Fleetlands FC 3
Cowes Sports 0
Kraj
Bashley FC 0
Cowes Sports 0
Kraj
Cowes Sports 1
Christchurch FC 0
Kraj
Cowes Sports 0
Baffins Milton Rovers 0
Kraj
Fareham Town 2
Cowes Sports 0
Kraj
Cowes Sports FC 0
Brockenhurst FC 0

Česta pitanja

Kakva je forma kluba Cowes Sports?
U poslednjih 5 mečeva Cowes Sports beleži: nerešeno, poraz, nerešeno, nerešeno, nerešeno.
Koje mesto Cowes Sports zauzima na tabeli?
Cowes Sports je trenutno 14. na tabeli takmičenja Velocity Wessex League Premier Division sa 15 bodova iz 10 odigranih kola.
Koliko golova Cowes Sports daje i prima?
U poslednjih 9 mečeva Cowes Sports u proseku daje 0.11 i prima 0.56 golova po meču. Oba tima daju gol u 0%, a preko 2.5 gola padne u 11% mečeva.

Prediktivna sportska analitika, poređenje kvota i AI analize mečeva — sve na jednom mestu.

Napravi besplatan nalog →