CS Belciugatele - rezultati i raspored

CS Belciugatele
CS Belciugatele
IN

CS Belciugatele - prati rezultate uživo, raspored i statistiku kluba na jednom mestu. CS Belciugatele se takmiči u takmičenju Liga 5 Călărași - Seria Vest (Romania Amateur). Ispod su forma, tabela, prosek golova (GG i preko 2.5), poslednji rezultati i predstojeće utakmice.

4. mesto u tabeli · 7 bodova · 3 kola · 2-1-0 · gol razlika +4

Statistika - poslednjih 2

Pobede
0 / 2
Nerešeno / Porazi
1 / 1
Golovi (dati / primljeni)
0 / 4.5
Oba tima daju gol
0%
Preko 2.5 gola
50%
Bez primljenog gola
1 / 2

Rezultati

Kraj
CS Belciugatele 0
AS Colinele Argeșului Mitreni 0
Kraj
CS Belciugatele 0
ACSM Oltenița 9

Česta pitanja

Kakva je forma kluba CS Belciugatele?
U poslednjih 2 mečeva CS Belciugatele beleži: poraz, nerešeno.
Koje mesto CS Belciugatele zauzima na tabeli?
CS Belciugatele je trenutno 4. na tabeli takmičenja Liga 5 Călărași - Seria Vest sa 7 bodova iz 3 odigranih kola.
Koliko golova CS Belciugatele daje i prima?
U poslednjih 2 mečeva CS Belciugatele u proseku daje 0 i prima 4.5 golova po meču. Oba tima daju gol u 0%, a preko 2.5 gola padne u 50% mečeva.

Prediktivna sportska analitika, poređenje kvota i AI analize mečeva — sve na jednom mestu.

Napravi besplatan nalog →