Kettering Town - rezultati i raspored

Kettering Town
Kettering Town
PIPIP

Kettering Town - prati rezultate uživo, raspored i statistiku kluba na jednom mestu. Kettering Town se takmiči u takmičenju Southern League, Premier Division Central (England Amateur). Ispod su forma, tabela, prosek golova (GG i preko 2.5), poslednji rezultati i predstojeće utakmice.

5. mesto u tabeli · 15 bodova · 7 kola · 4-3-0 · gol razlika +8

Statistika - poslednjih 10

Pobede
6 / 10
Nerešeno / Porazi
2 / 2
Golovi (dati / primljeni)
2.4 / 1
Oba tima daju gol
50%
Preko 2.5 gola
70%
Bez primljenog gola
5 / 10

Rezultati

Kraj
Kettering Town 4
Leiston 0
Kraj
Kettering Town 1
Worcester City 3
Kraj
Matlock Town FC 0
Kettering Town 4
Kraj
Rushall Olympic 3
Kettering Town 2
Kraj
Kettering Town 2
Quorn FC 0
Kraj
Kettering Town 1
Stratford Town 0
Kraj
Kettering Town 2
Wellingborough Town 1
Kraj
Wellingborough Town 2
Kettering Town 2
Kraj
Kettering Town 5
Stamford 0
Kraj
Hitchin Town 1
Kettering Town 1
Kraj
Kettering Town 0
Peterborough Sports FC 0
Kraj
Leamington 0
Kettering Town 1
Kraj
Leighton Town 1
Kettering Town 1
Kraj
Kettering Town 1
Alvechurch FC 0
Kraj
Kettering Town 1
Bedford Town 0
Kraj
Kettering Town 1
Hemel Hempstead 3
Kraj
LE Havre 1
Dijon 0
Kraj
Dijon 1
Paris FC 1
Kraj
Nimes 1
Dijon 2
Kraj
Dijon 3
Amiens 0

Česta pitanja

Kakva je forma kluba Kettering Town?
U poslednjih 5 mečeva Kettering Town beleži: pobeda, poraz, pobeda, poraz, pobeda.
Koje mesto Kettering Town zauzima na tabeli?
Kettering Town je trenutno 5. na tabeli takmičenja Southern League, Premier Division Central sa 15 bodova iz 7 odigranih kola.
Koliko golova Kettering Town daje i prima?
U poslednjih 10 mečeva Kettering Town u proseku daje 2.4 i prima 1 golova po meču. Oba tima daju gol u 50%, a preko 2.5 gola padne u 70% mečeva.

Prediktivna sportska analitika, poređenje kvota i AI analize mečeva — sve na jednom mestu.

Napravi besplatan nalog →