East Grinstead Town - rezultati i raspored

East Grinstead Town
East Grinstead Town
IPPIP

East Grinstead Town - prati rezultate uživo, raspored i statistiku kluba na jednom mestu. East Grinstead Town se takmiči u takmičenju Southern Combination League Premier Division (England Amateur). Ispod su forma, tabela, prosek golova (GG i preko 2.5), poslednji rezultati i predstojeće utakmice.

3. mesto u tabeli · 24 bodova · 13 kola · 7-3-3 · gol razlika +14

Statistika - poslednjih 8

Pobede
5 / 8
Nerešeno / Porazi
1 / 2
Golovi (dati / primljeni)
2.75 / 2
Oba tima daju gol
75%
Preko 2.5 gola
88%
Bez primljenog gola
1 / 8

Rezultati

Kraj
East Grinstead Town 4
Billingshurst FC 1
Kraj
Seaford Town 3
East Grinstead Town 2
Kraj
Eastbourne United 0
East Grinstead Town 2
Kraj
East Grinstead Town 5
Pagham FC 3
Kraj
Dulwich Hamlet 3
East Grinstead Town 0
Kraj
East Grinstead Town 3
Forest Row FC 1
Kraj
East Grinstead Town 4
Hassocks FC 4
Kraj
Bognor Regis 1
East Grinstead Town 2
Kraj
East Grinstead Town 3
Wick FC 1
Kraj
East Grinstead Town 0
Crawley Down Gatwick 1
Kraj
East Grinstead Town FC 0
Guernsey FC 1
Kraj
Haywards Heath Town FC 0
East Grinstead Town FC 0

Česta pitanja

Kakva je forma kluba East Grinstead Town?
U poslednjih 5 mečeva East Grinstead Town beleži: poraz, pobeda, pobeda, poraz, pobeda.
Koje mesto East Grinstead Town zauzima na tabeli?
East Grinstead Town je trenutno 3. na tabeli takmičenja Southern Combination League Premier Division sa 24 bodova iz 13 odigranih kola.
Koliko golova East Grinstead Town daje i prima?
U poslednjih 8 mečeva East Grinstead Town u proseku daje 2.75 i prima 2 golova po meču. Oba tima daju gol u 75%, a preko 2.5 gola padne u 88% mečeva.

Prediktivna sportska analitika, poređenje kvota i AI analize mečeva — sve na jednom mestu.

Napravi besplatan nalog →