FA Cantera - rezultati i raspored

FA Cantera
FA Cantera
NNIPN

FA Cantera - prati rezultate uživo, raspored i statistiku kluba na jednom mestu. FA Cantera se takmiči u takmičenju Moscow Championship - Division A (Russia Amateur). Ispod su forma, tabela, prosek golova (GG i preko 2.5), poslednji rezultati i predstojeće utakmice.

10. mesto u tabeli · 18 bodova · 19 kola · 5-3-11 · gol razlika -17

Statistika - poslednjih 7

Pobede
2 / 7
Nerešeno / Porazi
4 / 1
Golovi (dati / primljeni)
1.71 / 1.57
Oba tima daju gol
43%
Preko 2.5 gola
43%
Bez primljenog gola
4 / 7

Rezultati

Kraj
FA Cantera 0
LFC Yunost Moskvy 0
Kraj
Novator Khimki 0
FA Cantera 1
Kraj
Mianova Moscow 4
FA Cantera 3
Kraj
LFC Torpedo-M Moscow 0
FA Cantera 0
Kraj
FA Cantera 0
Rosich Moscow 0
Kraj
FSHM Moscow 4
FA Cantera 5
Kraj
FC Zelenograd 3
FA Cantera 3

Česta pitanja

Kakva je forma kluba FA Cantera?
U poslednjih 5 mečeva FA Cantera beleži: nerešeno, nerešeno, poraz, pobeda, nerešeno.
Koje mesto FA Cantera zauzima na tabeli?
FA Cantera je trenutno 10. na tabeli takmičenja Moscow Championship - Division A sa 18 bodova iz 19 odigranih kola.
Koliko golova FA Cantera daje i prima?
U poslednjih 7 mečeva FA Cantera u proseku daje 1.71 i prima 1.57 golova po meču. Oba tima daju gol u 43%, a preko 2.5 gola padne u 43% mečeva.

Prediktivna sportska analitika, poređenje kvota i AI analize mečeva — sve na jednom mestu.

Napravi besplatan nalog →