FC Midtjylland - rezultati i raspored

FC Midtjylland
FC Midtjylland
Denmark · Danish Superliga
NPNPI

FC Midtjylland - prati rezultate uživo, raspored i statistiku kluba na jednom mestu. FC Midtjylland se takmiči u takmičenju Danish Superliga (Denmark). Ispod su forma, tabela, prosek golova (GG i preko 2.5), poslednji rezultati i predstojeće utakmice.

2. mesto u tabeli · 18 bodova · 8 kola · 5-3-0 · gol razlika +8

Statistika - poslednjih 10

Pobede
5 / 10
Nerešeno / Porazi
4 / 1
Golovi (dati / primljeni)
2.2 / 1
Oba tima daju gol
70%
Preko 2.5 gola
50%
Bez primljenog gola
2 / 10

Raspored

13:00
FC Midtjylland
Lyngby
15:00
FC Nordsjælland
FC Midtjylland

Rezultati

Kraj
FC Midtjylland 0
Sint-Truidense VV 1
Kraj
Viborg FF 1
FC Midtjylland 2
Kraj
KF Egnatia 1
FC Midtjylland 1
Kraj
FC Midtjylland 2
FC København 1
Kraj
Odense Boldklub 1
FC Midtjylland 1
Kraj
FC Midtjylland 4
Brøndby IF 2
Kraj
Sundby BK 0
FC Midtjylland 7
Kraj
FC Midtjylland 2
FC Nordsjælland 2
Kraj
AGF 0
FC Midtjylland 2
Kraj
Silkeborg IF 1
FC Midtjylland 1
Kraj
HNK Rijeka 1
FC Midtjylland 4
Kraj
FC Midtjylland 1
Randers FC 0
Kraj
FC Midtjylland 2
HNK Rijeka 0
Kraj
Lyngby 1
FC Midtjylland 1
Kraj
FC Midtjylland 3
Bohemian FC 2
Kraj
Bohemian FC 0
FC Midtjylland 2
Kraj
FC Midtjylland 2
AC Horsens 1
Kraj
FC Midtjylland 0
Beşiktaş JK 2

Česta pitanja

Kada FC Midtjylland igra sledeći meč?
FC Midtjylland sledeći meč igra protiv Lyngby (25.10.2026.). Meč možeš pratiti uživo na XBET.
Kakva je forma kluba FC Midtjylland?
U poslednjih 5 mečeva FC Midtjylland beleži: nerešeno, pobeda, nerešeno, pobeda, poraz.
Koje mesto FC Midtjylland zauzima na tabeli?
FC Midtjylland je trenutno 2. na tabeli takmičenja Danish Superliga sa 18 bodova iz 8 odigranih kola.
Koliko golova FC Midtjylland daje i prima?
U poslednjih 10 mečeva FC Midtjylland u proseku daje 2.2 i prima 1 golova po meču. Oba tima daju gol u 70%, a preko 2.5 gola padne u 50% mečeva.

Prediktivna sportska analitika, poređenje kvota i AI analize mečeva — sve na jednom mestu.

Napravi besplatan nalog →