FC Strání - rezultati i raspored

FC Strání
FC Strání
Czech Republic · Divize E
PPPIP

FC Strání - prati rezultate uživo, raspored i statistiku kluba na jednom mestu. FC Strání se takmiči u takmičenju Divize E (Czech Republic). Ispod su forma, tabela, prosek golova (GG i preko 2.5), poslednji rezultati i predstojeće utakmice.

1. mesto u tabeli · 22 bodova · 8 kola · 7-1-0 · gol razlika +23

Statistika - poslednjih 9

Pobede
6 / 9
Nerešeno / Porazi
1 / 2
Golovi (dati / primljeni)
3.89 / 1.33
Oba tima daju gol
67%
Preko 2.5 gola
100%
Bez primljenog gola
3 / 9

Rezultati

Kraj
SK Batov 1930 0
FC Strání 6
Kraj
FC Strání 1
FK Šternberk 3
Kraj
FC Strání 4
SK Krumvir 0
Kraj
TJ Slovan Bzenec 3
FC Strání 6
Kraj
FC Strání 9
FK Nové Sady 0
Kraj
TJ Sokol Lanzhot 1
FC Strání 3
Kraj
FC Strání 2
FK Kozlovice 2
Kraj
Spartak Hluk 1
FC Strání 3
Kraj
FC Strání 1
FC Vsetín 2

Česta pitanja

Kakva je forma kluba FC Strání?
U poslednjih 5 mečeva FC Strání beleži: pobeda, pobeda, pobeda, poraz, pobeda.
Koje mesto FC Strání zauzima na tabeli?
FC Strání je trenutno 1. na tabeli takmičenja Divize E sa 22 bodova iz 8 odigranih kola.
Koliko golova FC Strání daje i prima?
U poslednjih 9 mečeva FC Strání u proseku daje 3.89 i prima 1.33 golova po meču. Oba tima daju gol u 67%, a preko 2.5 gola padne u 100% mečeva.

Prediktivna sportska analitika, poređenje kvota i AI analize mečeva — sve na jednom mestu.

Napravi besplatan nalog →