FK Orlovac Mrčajevci - rezultati i raspored

FK Orlovac Mrčajevci
FK Orlovac Mrčajevci
Serbia Amateur · Moravička Okružna Liga
NPIPN

FK Orlovac Mrčajevci - prati rezultate uživo, raspored i statistiku kluba na jednom mestu. FK Orlovac Mrčajevci se takmiči u takmičenju Moravička Okružna Liga (Serbia Amateur). Ispod su forma, tabela, prosek golova (GG i preko 2.5), poslednji rezultati i predstojeće utakmice.

4. mesto u tabeli · 13 bodova · 6 kola · 4-1-1 · gol razlika +17

Statistika - poslednjih 5

Pobede
2 / 5
Nerešeno / Porazi
2 / 1
Golovi (dati / primljeni)
2 / 1
Oba tima daju gol
60%
Preko 2.5 gola
80%
Bez primljenog gola
2 / 5

Rezultati

Kraj
FK Prijevor 0
FK Orlovac Mrčajevci 0
Kraj
FK Orlovac Mrčajevci 2
FK Zadrugar Donja Trepča 1
Kraj
FK Sloga Kaona 2
FK Orlovac Mrčajevci 1
Kraj
FK Backovac Junajted Gornji Milanovac 0
FK Orlovac Mrčajevci 5
Kraj
FK Orlovac Mrčajevci 2
FK Polet Trbušani 2

Česta pitanja

Kakva je forma kluba FK Orlovac Mrčajevci?
U poslednjih 5 mečeva FK Orlovac Mrčajevci beleži: nerešeno, pobeda, poraz, pobeda, nerešeno.
Koje mesto FK Orlovac Mrčajevci zauzima na tabeli?
FK Orlovac Mrčajevci je trenutno 4. na tabeli takmičenja Moravička Okružna Liga sa 13 bodova iz 6 odigranih kola.
Koliko golova FK Orlovac Mrčajevci daje i prima?
U poslednjih 5 mečeva FK Orlovac Mrčajevci u proseku daje 2 i prima 1 golova po meču. Oba tima daju gol u 60%, a preko 2.5 gola padne u 80% mečeva.

Prediktivna sportska analitika, poređenje kvota i AI analize mečeva — sve na jednom mestu.

Napravi besplatan nalog →