HNK Fruškogorac Ilok - rezultati i raspored

HNK Fruškogorac Ilok
HNK Fruškogorac Ilok
Croatia Amateur · MŽNL Osijek-Vinkovci
NNPIP

HNK Fruškogorac Ilok - prati rezultate uživo, raspored i statistiku kluba na jednom mestu. HNK Fruškogorac Ilok se takmiči u takmičenju MŽNL Osijek-Vinkovci (Croatia Amateur). Ispod su forma, tabela, prosek golova (GG i preko 2.5), poslednji rezultati i predstojeće utakmice.

6. mesto u tabeli · 7 bodova · 4 kola · 2-1-1 · gol razlika +3

Statistika - poslednjih 9

Pobede
5 / 9
Nerešeno / Porazi
2 / 2
Golovi (dati / primljeni)
1.89 / 1.22
Oba tima daju gol
33%
Preko 2.5 gola
56%
Bez primljenog gola
5 / 9

Rezultati

Kraj
HNK Fruškogorac Ilok 1
NK Slavonija Soljani 0
Kraj
NK Tomislav Cerna 3
HNK Fruškogorac Ilok 0
Kraj
HNK Fruškogorac Ilok 2
NK Frankopan Rokovci-Andrijaševci 1
Kraj
NK Mladost Đakovačka Satnica 0
HNK Fruškogorac Ilok 0
Kraj
HNK Fruškogorac Ilok 0
NK Radnički Županja 0
Kraj
HNK Fruškogorac Ilok 4
NK Sremac Ilača 0
Kraj
NK Vuteks-Sloga Vukovar 3
HNK Fruškogorac Ilok 6
Kraj
HNK Fruškogorac Ilok 2
NK Otok 0
Kraj
ŠNK Višnjevac 4
HNK Fruškogorac Ilok 2
Kraj
HNK Fruškogorac Ilok 4
NK Šokadija Strizivojna 2
Kraj
HNK Mitnica Vukovar 0
HNK Fruškogorac Ilok 0
Kraj
NK Croatia Bogdanovci 0
HNK Fruškogorac Ilok 0

Česta pitanja

Kakva je forma kluba HNK Fruškogorac Ilok?
U poslednjih 5 mečeva HNK Fruškogorac Ilok beleži: nerešeno, nerešeno, pobeda, poraz, pobeda.
Koje mesto HNK Fruškogorac Ilok zauzima na tabeli?
HNK Fruškogorac Ilok je trenutno 6. na tabeli takmičenja MŽNL Osijek-Vinkovci sa 7 bodova iz 4 odigranih kola.
Koliko golova HNK Fruškogorac Ilok daje i prima?
U poslednjih 9 mečeva HNK Fruškogorac Ilok u proseku daje 1.89 i prima 1.22 golova po meču. Oba tima daju gol u 33%, a preko 2.5 gola padne u 56% mečeva.

Prediktivna sportska analitika, poređenje kvota i AI analize mečeva — sve na jednom mestu.

Napravi besplatan nalog →