K.F.C. Hoger Op Kalken - rezultati i raspored

K.F.C. Hoger Op Kalken
K.F.C. Hoger Op Kalken
Belgium Amateur · Tweede Afdeling VV A
NIIN

K.F.C. Hoger Op Kalken - prati rezultate uživo, raspored i statistiku kluba na jednom mestu. K.F.C. Hoger Op Kalken se takmiči u takmičenju Tweede Afdeling VV A (Belgium Amateur). Ispod su forma, tabela, prosek golova (GG i preko 2.5), poslednji rezultati i predstojeće utakmice.

16. mesto u tabeli · 1 bodova · 5 kola · 0-1-4 · gol razlika -6

Statistika - poslednjih 4

Pobede
0 / 4
Nerešeno / Porazi
2 / 2
Golovi (dati / primljeni)
0.25 / 1
Oba tima daju gol
25%
Preko 2.5 gola
25%
Bez primljenog gola
2 / 4

Rezultati

Kraj
K.F.C. Hoger Op Kalken 0
KM Torhout 1992 0
Kraj
Sparta Petegem Deinze 1
K.F.C. Hoger Op Kalken 0
Kraj
K.F.C. Hoger Op Kalken 1
FC Lebbeke 3
Kraj
K.F.C. Hoger Op Kalken 0
KSV Oostkamp 0

Česta pitanja

Kakva je forma kluba K.F.C. Hoger Op Kalken?
U poslednjih 4 mečeva K.F.C. Hoger Op Kalken beleži: nerešeno, poraz, poraz, nerešeno.
Koje mesto K.F.C. Hoger Op Kalken zauzima na tabeli?
K.F.C. Hoger Op Kalken je trenutno 16. na tabeli takmičenja Tweede Afdeling VV A sa 1 bodova iz 5 odigranih kola.
Koliko golova K.F.C. Hoger Op Kalken daje i prima?
U poslednjih 4 mečeva K.F.C. Hoger Op Kalken u proseku daje 0.25 i prima 1 golova po meču. Oba tima daju gol u 25%, a preko 2.5 gola padne u 25% mečeva.

Prediktivna sportska analitika, poređenje kvota i AI analize mečeva — sve na jednom mestu.

Napravi besplatan nalog →