KKP Korona - rezultati i raspored

KKP Korona
KKP Korona
Poland Amateur · IV. Liga - Świętokrzyska
NPIIN

KKP Korona - prati rezultate uživo, raspored i statistiku kluba na jednom mestu. KKP Korona se takmiči u takmičenju IV. Liga - Świętokrzyska (Poland Amateur). Ispod su forma, tabela, prosek golova (GG i preko 2.5), poslednji rezultati i predstojeće utakmice.

12. mesto u tabeli · 10 bodova · 8 kola · 3-1-4 · gol razlika -2

Statistika - poslednjih 6

Pobede
2 / 6
Nerešeno / Porazi
2 / 2
Golovi (dati / primljeni)
1 / 0.83
Oba tima daju gol
33%
Preko 2.5 gola
33%
Bez primljenog gola
2 / 6

Rezultati

Kraj
Orlicz Suchedniów 0
KKP Korona 0
Kraj
Alit Ożarów 1
KKP Korona 0
Kraj
KKP Korona 0
GKS Nowiny 1
Kraj
Lechia Strawczyn 1
KKP Korona 2
Kraj
KKP Korona 2
ZKS Granat Skarżysko-Kamienna 2
Kraj
KKP Korona 2
Klimontowianka Klimontów 0

Česta pitanja

Kakva je forma kluba KKP Korona?
U poslednjih 5 mečeva KKP Korona beleži: nerešeno, pobeda, poraz, poraz, nerešeno.
Koje mesto KKP Korona zauzima na tabeli?
KKP Korona je trenutno 12. na tabeli takmičenja IV. Liga - Świętokrzyska sa 10 bodova iz 8 odigranih kola.
Koliko golova KKP Korona daje i prima?
U poslednjih 6 mečeva KKP Korona u proseku daje 1 i prima 0.83 golova po meču. Oba tima daju gol u 33%, a preko 2.5 gola padne u 33% mečeva.

Prediktivna sportska analitika, poređenje kvota i AI analize mečeva — sve na jednom mestu.

Napravi besplatan nalog →