Lee Man FC - rezultati i raspored

Lee Man FC
Lee Man FC
Hong Kong · Premier League
PPPNI

Lee Man FC - prati rezultate uživo, raspored i statistiku kluba na jednom mestu. Lee Man FC se takmiči u takmičenju Premier League (Hong Kong). Ispod su forma, tabela, prosek golova (GG i preko 2.5), poslednji rezultati i predstojeće utakmice.

1. mesto u tabeli · 12 bodova · 4 kola · 4-0-0 · gol razlika +10

Statistika - poslednjih 8

Pobede
5 / 8
Nerešeno / Porazi
2 / 1
Golovi (dati / primljeni)
1.88 / 1
Oba tima daju gol
38%
Preko 2.5 gola
75%
Bez primljenog gola
5 / 8

Rezultati

Kraj
Lee Man FC 1
Kitchee SC 5
Kraj
Hong Kong Rangers 0
Lee Man FC 0
Kraj
Shatin 0
Lee Man FC 1
Kraj
Lee Man FC 2
Eastern District FC 1
Kraj
Hong Kong FC 0
Lee Man FC 3
Kraj
Lee Man FC 3
Shatin 0
Kraj
Lee Man FC 3
Kowloon City 0
Kraj
BG Pathum United 2
Lee Man FC 2

Česta pitanja

Kakva je forma kluba Lee Man FC?
U poslednjih 5 mečeva Lee Man FC beleži: pobeda, pobeda, pobeda, nerešeno, poraz.
Koje mesto Lee Man FC zauzima na tabeli?
Lee Man FC je trenutno 1. na tabeli takmičenja Premier League sa 12 bodova iz 4 odigranih kola.
Koliko golova Lee Man FC daje i prima?
U poslednjih 8 mečeva Lee Man FC u proseku daje 1.88 i prima 1 golova po meču. Oba tima daju gol u 38%, a preko 2.5 gola padne u 75% mečeva.

Prediktivna sportska analitika, poređenje kvota i AI analize mečeva — sve na jednom mestu.

Napravi besplatan nalog →