Life FC - rezultati i raspored

Life FC
Life FC
PIIN

Life FC - prati rezultate uživo, raspored i statistiku kluba na jednom mestu. Life FC se takmiči u takmičenju Cambodian Premier League (Cambodia). Ispod su forma, tabela, prosek golova (GG i preko 2.5), poslednji rezultati i predstojeće utakmice.

9. mesto u tabeli · 0 bodova · 1 kola · 0-0-1 · gol razlika -1

Statistika - poslednjih 4

Pobede
1 / 4
Nerešeno / Porazi
1 / 2
Golovi (dati / primljeni)
0.75 / 1.25
Oba tima daju gol
50%
Preko 2.5 gola
25%
Bez primljenog gola
0 / 4

Rezultati

Kraj
Phnom Penh Crown 1
Life FC 1
Kraj
MOI Kompong Dewa FC 2
Life FC 0
Kraj
Nagaworld FC 1
Life FC 0
Kraj
ISI Dangkor Senchey FC 1
Life FC 2

Česta pitanja

Kakva je forma kluba Life FC?
U poslednjih 4 mečeva Life FC beleži: pobeda, poraz, poraz, nerešeno.
Koje mesto Life FC zauzima na tabeli?
Life FC je trenutno 9. na tabeli takmičenja Cambodian Premier League sa 0 bodova iz 1 odigranih kola.
Koliko golova Life FC daje i prima?
U poslednjih 4 mečeva Life FC u proseku daje 0.75 i prima 1.25 golova po meču. Oba tima daju gol u 50%, a preko 2.5 gola padne u 25% mečeva.

Prediktivna sportska analitika, poređenje kvota i AI analize mečeva — sve na jednom mestu.

Napravi besplatan nalog →