Maccabi Haifa - rezultati i raspored

Maccabi Haifa
Maccabi Haifa
Israel · Premier League
IPPPP

Maccabi Haifa - prati rezultate uživo, raspored i statistiku kluba na jednom mestu. Maccabi Haifa se takmiči u takmičenju Premier League (Israel). Ispod su forma, tabela, prosek golova (GG i preko 2.5), poslednji rezultati i predstojeće utakmice.

3. mesto u tabeli · 9 bodova · 4 kola · 3-0-1 · gol razlika +4

Statistika - poslednjih 9

Pobede
7 / 9
Nerešeno / Porazi
0 / 2
Golovi (dati / primljeni)
2.11 / 1.22
Oba tima daju gol
67%
Preko 2.5 gola
78%
Bez primljenog gola
2 / 9

Rezultati

Kraj
Maccabi Petach Tikva 1
Maccabi Haifa 2
Kraj
Maccabi Haifa 3
Ironi Dorot Tiberias 2
Kraj
Hapoel Ironi Kiryat Shmona 0
Maccabi Haifa 4
Kraj
Maccabi Haifa 2
Hapoel Petach Tikva 1
Kraj
Maccabi Tel Aviv 3
Maccabi Haifa 1
Kraj
Maccabi Haifa 2
Hapoel Ramat Gan Givataim 1
Kraj
Maccabi Haifa 0
Hapoel Jerusalem 1
Kraj
Bnei Sakhnin 0
Maccabi Haifa 1
Kraj
Maccabi Haifa 4
Ironi Dorot Tiberias 2
Kraj
Hapoel Ironi Kiryat Shmona 3
Maccabi Haifa 0
Kraj
Maccabi Haifa 2
Hapoel Haifa 3
Kraj
Maccabi Haifa 5
Hapoel Kfar Saba 0

Česta pitanja

Kakva je forma kluba Maccabi Haifa?
U poslednjih 5 mečeva Maccabi Haifa beleži: poraz, pobeda, pobeda, pobeda, pobeda.
Koje mesto Maccabi Haifa zauzima na tabeli?
Maccabi Haifa je trenutno 3. na tabeli takmičenja Premier League sa 9 bodova iz 4 odigranih kola.
Koliko golova Maccabi Haifa daje i prima?
U poslednjih 9 mečeva Maccabi Haifa u proseku daje 2.11 i prima 1.22 golova po meču. Oba tima daju gol u 67%, a preko 2.5 gola padne u 78% mečeva.

Prediktivna sportska analitika, poređenje kvota i AI analize mečeva — sve na jednom mestu.

Napravi besplatan nalog →