Melbourne City U21 - rezultati i raspored

Melbourne City U21
Melbourne City U21
Australia · Victoria NPL
IIIII

Melbourne City U21 - prati rezultate uživo, raspored i statistiku kluba na jednom mestu. Melbourne City U21 se takmiči u takmičenju Victoria NPL (Australia). Ispod su forma, tabela, prosek golova (GG i preko 2.5), poslednji rezultati i predstojeće utakmice.

10. mesto u tabeli · 30 bodova · 26 kola · 8-6-12 · gol razlika 0

Statistika - poslednjih 8

Pobede
0 / 8
Nerešeno / Porazi
1 / 7
Golovi (dati / primljeni)
0.88 / 2.75
Oba tima daju gol
50%
Preko 2.5 gola
75%
Bez primljenog gola
0 / 8

Rezultati

Kraj
Melbourne City U21 1
Green Gully 2
Kraj
Melbourne City U21 2
Bentleigh Greens 6
Kraj
Preston Lions FC 4
Melbourne City U21 0
Kraj
Melbourne City U21 0
South Melbourne FC 3
Kraj
Hume City FC 1
Melbourne City U21 0
Kraj
Melbourne City U21 2
Avondale FC 3
Kraj
Caroline Springs George Cross FC 1
Melbourne City U21 0
Kraj
Melbourne City U21 2
Heidelberg United FC 2

Česta pitanja

Kakva je forma kluba Melbourne City U21?
U poslednjih 5 mečeva Melbourne City U21 beleži: poraz, poraz, poraz, poraz, poraz.
Koje mesto Melbourne City U21 zauzima na tabeli?
Melbourne City U21 je trenutno 10. na tabeli takmičenja Victoria NPL sa 30 bodova iz 26 odigranih kola.
Koliko golova Melbourne City U21 daje i prima?
U poslednjih 8 mečeva Melbourne City U21 u proseku daje 0.88 i prima 2.75 golova po meču. Oba tima daju gol u 50%, a preko 2.5 gola padne u 75% mečeva.

Prediktivna sportska analitika, poređenje kvota i AI analize mečeva — sve na jednom mestu.

Napravi besplatan nalog →