MKS Lew Lębork - rezultati i raspored

MKS Lew Lębork
MKS Lew Lębork
Poland Amateur · Klasa Okręgowa - Słupsk
NN

MKS Lew Lębork - prati rezultate uživo, raspored i statistiku kluba na jednom mestu. MKS Lew Lębork se takmiči u takmičenju Klasa Okręgowa - Słupsk (Poland Amateur). Ispod su forma, tabela, prosek golova (GG i preko 2.5), poslednji rezultati i predstojeće utakmice.

4. mesto u tabeli · 13 bodova · 8 kola · 4-1-3 · gol razlika -1

Statistika - poslednjih 2

Pobede
0 / 2
Nerešeno / Porazi
2 / 0
Golovi (dati / primljeni)
1.5 / 1.5
Oba tima daju gol
50%
Preko 2.5 gola
50%
Bez primljenog gola
1 / 2

Rezultati

Kraj
MKS Lew Lębork 3
KS Włynkówko 3
Kraj
KS Skotawia Dębnica Kaszubska 0
MKS Lew Lębork 0

Česta pitanja

Kakva je forma kluba MKS Lew Lębork?
U poslednjih 2 mečeva MKS Lew Lębork beleži: nerešeno, nerešeno.
Koje mesto MKS Lew Lębork zauzima na tabeli?
MKS Lew Lębork je trenutno 4. na tabeli takmičenja Klasa Okręgowa - Słupsk sa 13 bodova iz 8 odigranih kola.
Koliko golova MKS Lew Lębork daje i prima?
U poslednjih 2 mečeva MKS Lew Lębork u proseku daje 1.5 i prima 1.5 golova po meču. Oba tima daju gol u 50%, a preko 2.5 gola padne u 50% mečeva.

Prediktivna sportska analitika, poređenje kvota i AI analize mečeva — sve na jednom mestu.

Napravi besplatan nalog →