NK Čepin - rezultati i raspored

NK Čepin
NK Čepin
Croatia · 3. NL - Istok
NIPII

NK Čepin - prati rezultate uživo, raspored i statistiku kluba na jednom mestu. NK Čepin se takmiči u takmičenju 3. NL - Istok (Croatia). Ispod su forma, tabela, prosek golova (GG i preko 2.5), poslednji rezultati i predstojeće utakmice.

5. mesto u tabeli · 11 bodova · 6 kola · 3-2-1 · gol razlika +4

Statistika - poslednjih 7

Pobede
2 / 7
Nerešeno / Porazi
2 / 3
Golovi (dati / primljeni)
1.43 / 1.86
Oba tima daju gol
71%
Preko 2.5 gola
57%
Bez primljenog gola
1 / 7

Rezultati

Kraj
HNK BSK Slavonski Brod 6
NK Čepin 1
Kraj
NK Radnički Dalj 1
NK Čepin 0
Kraj
NK Čepin 4
NK Tomislav Cerna 2
Kraj
HNK Đakovo Croatia 2
NK Čepin 1
Kraj
NK Čepin 0
NK Mladost Vođinci 0
Kraj
NK Kutjevo 1
NK Čepin 1
Kraj
NK Čepin 3
NK Sloga Nova Gradiška 1
Kraj
NK Marsonia 0
NK Čepin 1
Kraj
NK Čepin 0
NK Tomislav-Livana 0
Kraj
NK Čepin 0
NK Tomislav-Livana 0

Česta pitanja

Kakva je forma kluba NK Čepin?
U poslednjih 5 mečeva NK Čepin beleži: nerešeno, poraz, pobeda, poraz, poraz.
Koje mesto NK Čepin zauzima na tabeli?
NK Čepin je trenutno 5. na tabeli takmičenja 3. NL - Istok sa 11 bodova iz 6 odigranih kola.
Koliko golova NK Čepin daje i prima?
U poslednjih 7 mečeva NK Čepin u proseku daje 1.43 i prima 1.86 golova po meču. Oba tima daju gol u 71%, a preko 2.5 gola padne u 57% mečeva.

Prediktivna sportska analitika, poređenje kvota i AI analize mečeva — sve na jednom mestu.

Napravi besplatan nalog →