NK Klas Čepin - rezultati i raspored

NK Klas Čepin
NK Klas Čepin
Croatia Amateur · 2. ŽNL Osijek
PNNIN

NK Klas Čepin - prati rezultate uživo, raspored i statistiku kluba na jednom mestu. NK Klas Čepin se takmiči u takmičenju 2. ŽNL Osijek (Croatia Amateur). Ispod su forma, tabela, prosek golova (GG i preko 2.5), poslednji rezultati i predstojeće utakmice.

4. mesto u tabeli · 6 bodova · 3 kola · 2-0-1 · gol razlika +2

Statistika - poslednjih 6

Pobede
2 / 6
Nerešeno / Porazi
3 / 1
Golovi (dati / primljeni)
3 / 0.5
Oba tima daju gol
33%
Preko 2.5 gola
50%
Bez primljenog gola
4 / 6

Rezultati

Kraj
NK Klas Čepin 0
NK BSK Beketinci 0
Kraj
NK Mursa Osijek 2
NK Klas Čepin 1
Kraj
NK Klas Čepin 0
NK Gibarac '95 Čepinski Martinci 0
Kraj
NK Klas Čepin 0
NK Radnik Josipovac 0
Kraj
NK Klas Čepin 5
NK Valpovka Valpovo 1
Kraj
NK Klas Čepin 12
NK Valpovka Valpovo 0

Česta pitanja

Kakva je forma kluba NK Klas Čepin?
U poslednjih 5 mečeva NK Klas Čepin beleži: pobeda, nerešeno, nerešeno, poraz, nerešeno.
Koje mesto NK Klas Čepin zauzima na tabeli?
NK Klas Čepin je trenutno 4. na tabeli takmičenja 2. ŽNL Osijek sa 6 bodova iz 3 odigranih kola.
Koliko golova NK Klas Čepin daje i prima?
U poslednjih 6 mečeva NK Klas Čepin u proseku daje 3 i prima 0.5 golova po meču. Oba tima daju gol u 33%, a preko 2.5 gola padne u 50% mečeva.

Prediktivna sportska analitika, poređenje kvota i AI analize mečeva — sve na jednom mestu.

Napravi besplatan nalog →