NK Napredak Rajić - rezultati i raspored

NK Napredak Rajić
NK Napredak Rajić
IPPI

NK Napredak Rajić - prati rezultate uživo, raspored i statistiku kluba na jednom mestu. NK Napredak Rajić se takmiči u takmičenju Druga ŽNL Bjelovarsko-bilogorska (Croatia Amateur). Ispod su forma, tabela, prosek golova (GG i preko 2.5), poslednji rezultati i predstojeće utakmice.

7. mesto u tabeli · 6 bodova · 4 kola · 2-0-2 · gol razlika +1

Statistika - poslednjih 4

Pobede
2 / 4
Nerešeno / Porazi
0 / 2
Golovi (dati / primljeni)
2.5 / 1.75
Oba tima daju gol
25%
Preko 2.5 gola
50%
Bez primljenog gola
2 / 4

Rezultati

Kraj
NK Napredak Rajić 0
NK Draganec 1
Kraj
NK Napredak Rajić 5
NK Moslavina Velika Trnovitica 0
Kraj
NK Napredak Rajić 1
NK TOSK Tuk 0
Kraj
NK Napredak Rajić 4
NK Hrvatski Sokol Podgorci 6

Česta pitanja

Kakva je forma kluba NK Napredak Rajić?
U poslednjih 4 mečeva NK Napredak Rajić beleži: poraz, pobeda, pobeda, poraz.
Koje mesto NK Napredak Rajić zauzima na tabeli?
NK Napredak Rajić je trenutno 7. na tabeli takmičenja Druga ŽNL Bjelovarsko-bilogorska sa 6 bodova iz 4 odigranih kola.
Koliko golova NK Napredak Rajić daje i prima?
U poslednjih 4 mečeva NK Napredak Rajić u proseku daje 2.5 i prima 1.75 golova po meču. Oba tima daju gol u 25%, a preko 2.5 gola padne u 50% mečeva.

Prediktivna sportska analitika, poređenje kvota i AI analize mečeva — sve na jednom mestu.

Napravi besplatan nalog →