NK Sloga Bjelovar - rezultati i raspored

NK Sloga Bjelovar
NK Sloga Bjelovar
INIIP

NK Sloga Bjelovar - prati rezultate uživo, raspored i statistiku kluba na jednom mestu. NK Sloga Bjelovar se takmiči u takmičenju Prva ŽNL Bjelovarsko-Bilogorska (Croatia Amateur). Ispod su forma, tabela, prosek golova (GG i preko 2.5), poslednji rezultati i predstojeće utakmice.

12. mesto u tabeli · 2 bodova · 4 kola · 0-2-2 · gol razlika -6

Statistika - poslednjih 7

Pobede
2 / 7
Nerešeno / Porazi
1 / 4
Golovi (dati / primljeni)
0.57 / 2.29
Oba tima daju gol
29%
Preko 2.5 gola
29%
Bez primljenog gola
3 / 7

Rezultati

Kraj
NK Skok Skucani 0
NK Sloga Bjelovar 1
Kraj
NK Gordowa Veliki Grđevac 2
NK Sloga Bjelovar 0
Kraj
NK Sloga Bjelovar 0
NK Trnski Nova Rača 2
Kraj
NK Ribar Končanica 0
NK Sloga Bjelovar 0
Kraj
NK Bilogorac Veliko Trojstvo 10
NK Sloga Bjelovar 1
Kraj
NK Sloga Bjelovar 1
NK Brestovac Garešnički Brestovac 2
Kraj
NK Sloga Bjelovar 1
NK Čazma 0
Kraj
NK Sloga Bjelovar 4
NK Mladost Daruvarski Brestovac 1

Česta pitanja

Kakva je forma kluba NK Sloga Bjelovar?
U poslednjih 5 mečeva NK Sloga Bjelovar beleži: poraz, nerešeno, poraz, poraz, pobeda.
Koje mesto NK Sloga Bjelovar zauzima na tabeli?
NK Sloga Bjelovar je trenutno 12. na tabeli takmičenja Prva ŽNL Bjelovarsko-Bilogorska sa 2 bodova iz 4 odigranih kola.
Koliko golova NK Sloga Bjelovar daje i prima?
U poslednjih 7 mečeva NK Sloga Bjelovar u proseku daje 0.57 i prima 2.29 golova po meču. Oba tima daju gol u 29%, a preko 2.5 gola padne u 29% mečeva.

Prediktivna sportska analitika, poređenje kvota i AI analize mečeva — sve na jednom mestu.

Napravi besplatan nalog →