NK Spartak Mala Subotica - rezultati i raspored

NK Spartak Mala Subotica
NK Spartak Mala Subotica
Croatia Amateur · 1. Međimurska NL
PNIII

NK Spartak Mala Subotica - prati rezultate uživo, raspored i statistiku kluba na jednom mestu. NK Spartak Mala Subotica se takmiči u takmičenju 1. Međimurska NL (Croatia Amateur). Ispod su forma, tabela, prosek golova (GG i preko 2.5), poslednji rezultati i predstojeće utakmice.

9. mesto u tabeli · 4 bodova · 4 kola · 1-1-2 · gol razlika -1

Statistika - poslednjih 5

Pobede
1 / 5
Nerešeno / Porazi
1 / 3
Golovi (dati / primljeni)
0.6 / 2.4
Oba tima daju gol
20%
Preko 2.5 gola
40%
Bez primljenog gola
2 / 5

Rezultati

Kraj
NK Bratstvo Savska Ves 2
NK Spartak Mala Subotica 0
Kraj
NK Sloboda Mihovljan 6
NK Spartak Mala Subotica 0
Kraj
NK Spartak Mala Subotica 2
NK Vidovčan 4
Kraj
NK Venera PMP Sveti Juraj na Bregu 0
NK Spartak Mala Subotica 0
Kraj
NK Spartak Mala Subotica 1
NK Međimurec Dunjkovec-Pretetinec 0

Česta pitanja

Kakva je forma kluba NK Spartak Mala Subotica?
U poslednjih 5 mečeva NK Spartak Mala Subotica beleži: pobeda, nerešeno, poraz, poraz, poraz.
Koje mesto NK Spartak Mala Subotica zauzima na tabeli?
NK Spartak Mala Subotica je trenutno 9. na tabeli takmičenja 1. Međimurska NL sa 4 bodova iz 4 odigranih kola.
Koliko golova NK Spartak Mala Subotica daje i prima?
U poslednjih 5 mečeva NK Spartak Mala Subotica u proseku daje 0.6 i prima 2.4 golova po meču. Oba tima daju gol u 20%, a preko 2.5 gola padne u 40% mečeva.

Prediktivna sportska analitika, poređenje kvota i AI analize mečeva — sve na jednom mestu.

Napravi besplatan nalog →