SC Penalva do Castelo - rezultati i raspored

SC Penalva do Castelo
SC Penalva do Castelo
IPNNN

SC Penalva do Castelo - prati rezultate uživo, raspored i statistiku kluba na jednom mestu. SC Penalva do Castelo se takmiči u takmičenju A.F. Viseu Divisão de Honra - Hortirelva (Portugal Amateur). Ispod su forma, tabela, prosek golova (GG i preko 2.5), poslednji rezultati i predstojeće utakmice.

5. mesto u tabeli · 3 bodova · 1 kola · 1-0-0 · gol razlika +1

Statistika - poslednjih 5

Pobede
1 / 5
Nerešeno / Porazi
3 / 1
Golovi (dati / primljeni)
0.2 / 0.8
Oba tima daju gol
0%
Preko 2.5 gola
20%
Bez primljenog gola
4 / 5

Rezultati

Kraj
SC Penalva do Castelo 0
GD Resende 0
Kraj
GD Mangualde 0
SC Penalva do Castelo 0
Kraj
SC Penalva do Castelo 0
CDR Moimenta da Beira 0
Kraj
SL Nelas 0
SC Penalva do Castelo 1
Kraj
UD Oliveirense 4
SC Penalva do Castelo 0

Česta pitanja

Kakva je forma kluba SC Penalva do Castelo?
U poslednjih 5 mečeva SC Penalva do Castelo beleži: poraz, pobeda, nerešeno, nerešeno, nerešeno.
Koje mesto SC Penalva do Castelo zauzima na tabeli?
SC Penalva do Castelo je trenutno 5. na tabeli takmičenja A.F. Viseu Divisão de Honra - Hortirelva sa 3 bodova iz 1 odigranih kola.
Koliko golova SC Penalva do Castelo daje i prima?
U poslednjih 5 mečeva SC Penalva do Castelo u proseku daje 0.2 i prima 0.8 golova po meču. Oba tima daju gol u 0%, a preko 2.5 gola padne u 20% mečeva.

Prediktivna sportska analitika, poređenje kvota i AI analize mečeva — sve na jednom mestu.

Napravi besplatan nalog →