SD Ejea - rezultati i raspored

SD Ejea
SD Ejea
PPPPI

SD Ejea - prati rezultate uživo, raspored i statistiku kluba na jednom mestu. SD Ejea se takmiči u takmičenju Tercera Federación, Group 17 (Spain Amateur). Ispod su forma, tabela, prosek golova (GG i preko 2.5), poslednji rezultati i predstojeće utakmice.

10. mesto u tabeli · 3 bodova · 2 kola · 1-0-1 · gol razlika 0

Statistika - poslednjih 6

Pobede
4 / 6
Nerešeno / Porazi
1 / 1
Golovi (dati / primljeni)
1.5 / 0.67
Oba tima daju gol
50%
Preko 2.5 gola
50%
Bez primljenog gola
2 / 6

Rezultati

Kraj
CD La Almunia 1
SD Ejea 0
Kraj
Andorra CF 1
SD Ejea 3
Kraj
SD Ejea 2
Internacional Huesca 1
Kraj
Illueca CF 0
SD Ejea 2
Kraj
SD Ejea 2
CD Belchite 97 1
Kraj
AD Almudevar 0
SD Ejea 0

Česta pitanja

Kakva je forma kluba SD Ejea?
U poslednjih 5 mečeva SD Ejea beleži: pobeda, pobeda, pobeda, pobeda, poraz.
Koje mesto SD Ejea zauzima na tabeli?
SD Ejea je trenutno 10. na tabeli takmičenja Tercera Federación, Group 17 sa 3 bodova iz 2 odigranih kola.
Koliko golova SD Ejea daje i prima?
U poslednjih 6 mečeva SD Ejea u proseku daje 1.5 i prima 0.67 golova po meču. Oba tima daju gol u 50%, a preko 2.5 gola padne u 50% mečeva.

Prediktivna sportska analitika, poređenje kvota i AI analize mečeva — sve na jednom mestu.

Napravi besplatan nalog →