SSV Merten - rezultati i raspored

SSV Merten
SSV Merten
Germany Amateur · Oberliga Mittelrhein
NPIPP

SSV Merten - prati rezultate uživo, raspored i statistiku kluba na jednom mestu. SSV Merten se takmiči u takmičenju Oberliga Mittelrhein (Germany Amateur). Ispod su forma, tabela, prosek golova (GG i preko 2.5), poslednji rezultati i predstojeće utakmice.

6. mesto u tabeli · 4 bodova · 3 kola · 1-1-2 · gol razlika +3

Statistika - poslednjih 7

Pobede
4 / 7
Nerešeno / Porazi
1 / 2
Golovi (dati / primljeni)
2.86 / 1.29
Oba tima daju gol
57%
Preko 2.5 gola
71%
Bez primljenog gola
2 / 7

Rezultati

Kraj
SSV Merten 2
BW Königsdorf 0
Kraj
SSV Merten 6
Eintracht Hohkeppel 1
Kraj
SSV Bornheim 3
SSV Merten 2
Kraj
SSV Merten 3
FC Hürth 1
Kraj
VfL Vichttal 2
SSV Merten 2
Kraj
SSV Merten 5
Borussia Lindenthal-Hohenlind 0
Kraj
Siegburger SV 04 2
SSV Merten 0

Česta pitanja

Kakva je forma kluba SSV Merten?
U poslednjih 5 mečeva SSV Merten beleži: nerešeno, pobeda, poraz, pobeda, pobeda.
Koje mesto SSV Merten zauzima na tabeli?
SSV Merten je trenutno 6. na tabeli takmičenja Oberliga Mittelrhein sa 4 bodova iz 3 odigranih kola.
Koliko golova SSV Merten daje i prima?
U poslednjih 7 mečeva SSV Merten u proseku daje 2.86 i prima 1.29 golova po meču. Oba tima daju gol u 57%, a preko 2.5 gola padne u 71% mečeva.

Prediktivna sportska analitika, poređenje kvota i AI analize mečeva — sve na jednom mestu.

Napravi besplatan nalog →