Sturt Lions - rezultati i raspored

Sturt Lions
Sturt Lions
Australia · South Australia NPL
NPNNI

Sturt Lions - prati rezultate uživo, raspored i statistiku kluba na jednom mestu. Sturt Lions se takmiči u takmičenju South Australia NPL (Australia). Ispod su forma, tabela, prosek golova (GG i preko 2.5), poslednji rezultati i predstojeće utakmice.

9. mesto u tabeli · 27 bodova · 22 kola · 8-3-11 · gol razlika -1

Statistika - poslednjih 5

Pobede
1 / 5
Nerešeno / Porazi
3 / 1
Golovi (dati / primljeni)
1 / 1.2
Oba tima daju gol
60%
Preko 2.5 gola
40%
Bez primljenog gola
2 / 5

Rezultati

Kraj
Sturt Lions 1
Campbelltown City 3
Kraj
Sturt Lions 0
Adelaide Comets 0
Kraj
Croydon FC 1
Sturt Lions 1
Kraj
Adelaide United Youth 2
Sturt Lions 3
Kraj
West Adelaide SC 0
Sturt Lions 0

Česta pitanja

Kakva je forma kluba Sturt Lions?
U poslednjih 5 mečeva Sturt Lions beleži: nerešeno, pobeda, nerešeno, nerešeno, poraz.
Koje mesto Sturt Lions zauzima na tabeli?
Sturt Lions je trenutno 9. na tabeli takmičenja South Australia NPL sa 27 bodova iz 22 odigranih kola.
Koliko golova Sturt Lions daje i prima?
U poslednjih 5 mečeva Sturt Lions u proseku daje 1 i prima 1.2 golova po meču. Oba tima daju gol u 60%, a preko 2.5 gola padne u 40% mečeva.

Prediktivna sportska analitika, poređenje kvota i AI analize mečeva — sve na jednom mestu.

Napravi besplatan nalog →