SV Rödinghausen - rezultati i raspored

SV Rödinghausen
SV Rödinghausen
Germany Amateur · Regionalliga West
INIPI

SV Rödinghausen - prati rezultate uživo, raspored i statistiku kluba na jednom mestu. SV Rödinghausen se takmiči u takmičenju Regionalliga West (Germany Amateur). Ispod su forma, tabela, prosek golova (GG i preko 2.5), poslednji rezultati i predstojeće utakmice.

17. mesto u tabeli · 6 bodova · 9 kola · 1-3-5 · gol razlika -5

Statistika - poslednjih 9

Pobede
1 / 9
Nerešeno / Porazi
2 / 6
Golovi (dati / primljeni)
1.56 / 2.11
Oba tima daju gol
100%
Preko 2.5 gola
89%
Bez primljenog gola
0 / 9

Rezultati

Kraj
SV Rödinghausen 2
1. FC Köln II U23 3
Kraj
SV Rödinghausen 2
Sportfreunde Lotte 1
Kraj
SC Rot-Weiß Oberhausen 2
SV Rödinghausen 1
Kraj
SV Rödinghausen 1
FC Gütersloh 1
Kraj
Borussia Dortmund II U23 3
SV Rödinghausen 2
Kraj
SV Rödinghausen 2
SC Wiedenbrück 3
Kraj
SG Wattenscheid 09 2
SV Rödinghausen 1
Kraj
SV Rödinghausen 1
SF Siegen 2
Kraj
1. FC Bocholt 2
SV Rödinghausen 2
Kraj
SV Rödinghausen 1
SC Paderborn 07 II U21 1
Kraj
SV Rödinghausen 2
Bonner SC 1
Kraj
Borussia Mönchengladbach II U23 2
SV Rödinghausen 0
Kraj
SV Rödinghausen 2
KSV Hessen Kassel 1
Kraj
SSV Jeddeloh 0
SV Rödinghausen 0
Kraj
Kickers Emden 0
SV Rödinghausen 0

Česta pitanja

Kakva je forma kluba SV Rödinghausen?
U poslednjih 5 mečeva SV Rödinghausen beleži: poraz, nerešeno, poraz, pobeda, poraz.
Koje mesto SV Rödinghausen zauzima na tabeli?
SV Rödinghausen je trenutno 17. na tabeli takmičenja Regionalliga West sa 6 bodova iz 9 odigranih kola.
Koliko golova SV Rödinghausen daje i prima?
U poslednjih 9 mečeva SV Rödinghausen u proseku daje 1.56 i prima 2.11 golova po meču. Oba tima daju gol u 100%, a preko 2.5 gola padne u 89% mečeva.

Prediktivna sportska analitika, poređenje kvota i AI analize mečeva — sve na jednom mestu.

Napravi besplatan nalog →