Szentgotthárdi VSE - rezultati i raspored

Szentgotthárdi VSE
Szentgotthárdi VSE
Hungary Amateur · Vas Megye I. osztály
N

Szentgotthárdi VSE - prati rezultate uživo, raspored i statistiku kluba na jednom mestu. Szentgotthárdi VSE se takmiči u takmičenju Vas Megye I. osztály (Hungary Amateur). Ispod su forma, tabela, prosek golova (GG i preko 2.5), poslednji rezultati i predstojeće utakmice.

2. mesto u tabeli · 19 bodova · 10 kola · 5-4-1 · gol razlika +7

Statistika - poslednjih 1

Pobede
0 / 1
Nerešeno / Porazi
1 / 0
Golovi (dati / primljeni)
0 / 0
Oba tima daju gol
0%
Preko 2.5 gola
0%
Bez primljenog gola
1 / 1

Rezultati

Kraj
Unicum KFT. - Vép VSE 0
Szentgotthárdi VSE 0

Česta pitanja

Kakva je forma kluba Szentgotthárdi VSE?
U poslednjih 1 mečeva Szentgotthárdi VSE beleži: nerešeno.
Koje mesto Szentgotthárdi VSE zauzima na tabeli?
Szentgotthárdi VSE je trenutno 2. na tabeli takmičenja Vas Megye I. osztály sa 19 bodova iz 10 odigranih kola.
Koliko golova Szentgotthárdi VSE daje i prima?
U poslednjih 1 mečeva Szentgotthárdi VSE u proseku daje 0 i prima 0 golova po meču. Oba tima daju gol u 0%, a preko 2.5 gola padne u 0% mečeva.

Prediktivna sportska analitika, poređenje kvota i AI analize mečeva — sve na jednom mestu.

Napravi besplatan nalog →