Torpedo Vladimir - rezultati i raspored

Torpedo Vladimir
Torpedo Vladimir
IIIIN

Torpedo Vladimir - prati rezultate uživo, raspored i statistiku kluba na jednom mestu. Torpedo Vladimir se takmiči u takmičenju Second League, Division B, Group 2 (Russia). Ispod su forma, tabela, prosek golova (GG i preko 2.5), poslednji rezultati i predstojeće utakmice.

6. mesto u tabeli · 29 bodova · 19 kola · 8-5-6 · gol razlika -1

Statistika - poslednjih 9

Pobede
2 / 9
Nerešeno / Porazi
1 / 6
Golovi (dati / primljeni)
1.56 / 2.67
Oba tima daju gol
44%
Preko 2.5 gola
56%
Bez primljenog gola
1 / 9

Rezultati

Kraj
Torpedo Vladimir 1
Dinamo St. Petersburg 1
Kraj
Torpedo Vladimir 0
Spartak-2 Moscow U21 3
Kraj
FC Tver 2
Torpedo Vladimir 0
Kraj
Torpedo Vladimir 0
Iskra Smolensk 1
Kraj
FC Murom 4
Torpedo Vladimir 0
Kraj
Torpedo Vladimir 1
Luki-Energiya Velikie Luki 2
Kraj
Zvezda St. Petersburg 2
Torpedo Vladimir 3
Kraj
Torpedo Vladimir 8
Krasnoe Znamya Noginsk 9
Kraj
Dinamo Vologda 0
Torpedo Vladimir 1
Kraj
Torpedo Vladimir 2
Baltika-2 Kaliningrad 2
Kraj
Enisey-2 Krasnoyarsk 0
Torpedo Vladimir 0

Česta pitanja

Kakva je forma kluba Torpedo Vladimir?
U poslednjih 5 mečeva Torpedo Vladimir beleži: poraz, poraz, poraz, poraz, nerešeno.
Koje mesto Torpedo Vladimir zauzima na tabeli?
Torpedo Vladimir je trenutno 6. na tabeli takmičenja Second League, Division B, Group 2 sa 29 bodova iz 19 odigranih kola.
Koliko golova Torpedo Vladimir daje i prima?
U poslednjih 9 mečeva Torpedo Vladimir u proseku daje 1.56 i prima 2.67 golova po meču. Oba tima daju gol u 44%, a preko 2.5 gola padne u 56% mečeva.

Prediktivna sportska analitika, poređenje kvota i AI analize mečeva — sve na jednom mestu.

Napravi besplatan nalog →