VfL Wolfsburg - rezultati i raspored

VfL Wolfsburg
VfL Wolfsburg
Germany · 2. Bundesliga
NIPPN

VfL Wolfsburg - prati rezultate uživo, raspored i statistiku kluba na jednom mestu. VfL Wolfsburg se takmiči u takmičenju 2. Bundesliga (Germany). Ispod su forma, tabela, prosek golova (GG i preko 2.5), poslednji rezultati i predstojeće utakmice.

4. mesto u tabeli · 11 bodova · 6 kola · 3-2-1 · gol razlika +7

Statistika - poslednjih 8

Pobede
5 / 8
Nerešeno / Porazi
2 / 1
Golovi (dati / primljeni)
3.5 / 2.25
Oba tima daju gol
75%
Preko 2.5 gola
63%
Bez primljenog gola
1 / 8

Rezultati

Kraj
VfL Bochum 1848 1
VfL Wolfsburg 1
Kraj
VfL Wolfsburg 3
1. FC Heidenheim 1
Kraj
VfL Wolfsburg 5
Darmstadt 98 1
Kraj
FC St. Pauli 1
VfL Wolfsburg 0
Kraj
VfL Wolfsburg 4
Energie Cottbus 4
Kraj
Karlsruher SC 2
VfL Wolfsburg 5
Kraj
VSG Altglienicke 8
VfL Wolfsburg 9
Kraj
Hannover 96 0
VfL Wolfsburg 1
Kraj
VfL Wolfsburg 0
1. FC Kaiserslautern 0
Kraj
VfL Wolfsburg 3
SC Telstar 1
Kraj
VfL Wolfsburg 0
Olympique Lyonnais 2
Kraj
VfL Wolfsburg 3
SC Verl 0
Kraj
FSV Schoningen 2011 2
VfL Wolfsburg 8

Česta pitanja

Kakva je forma kluba VfL Wolfsburg?
U poslednjih 5 mečeva VfL Wolfsburg beleži: nerešeno, poraz, pobeda, pobeda, nerešeno.
Koje mesto VfL Wolfsburg zauzima na tabeli?
VfL Wolfsburg je trenutno 4. na tabeli takmičenja 2. Bundesliga sa 11 bodova iz 6 odigranih kola.
Koliko golova VfL Wolfsburg daje i prima?
U poslednjih 8 mečeva VfL Wolfsburg u proseku daje 3.5 i prima 2.25 golova po meču. Oba tima daju gol u 75%, a preko 2.5 gola padne u 63% mečeva.

Prediktivna sportska analitika, poređenje kvota i AI analize mečeva — sve na jednom mestu.

Napravi besplatan nalog →