VV Eemdijk - rezultati i raspored

VV Eemdijk
VV Eemdijk
Netherlands Amateur · Derde Divisie A
IPIPP

VV Eemdijk - prati rezultate uživo, raspored i statistiku kluba na jednom mestu. VV Eemdijk se takmiči u takmičenju Derde Divisie A (Netherlands Amateur). Ispod su forma, tabela, prosek golova (GG i preko 2.5), poslednji rezultati i predstojeće utakmice.

14. mesto u tabeli · 3 bodova · 5 kola · 1-0-4 · gol razlika -8

Statistika - poslednjih 9

Pobede
5 / 9
Nerešeno / Porazi
2 / 2
Golovi (dati / primljeni)
1.78 / 1.56
Oba tima daju gol
67%
Preko 2.5 gola
78%
Bez primljenog gola
2 / 9

Rezultati

Kraj
VV Eemdijk 3
ZSV Sportlust '46 1
Kraj
VV Eemdijk 2
RBC Roosendaal 1
Kraj
ACV Assen 5
VV Eemdijk 1
Kraj
Elinkwijk 0
VV Eemdijk 3
Kraj
Excelsior '31 4
VV Eemdijk 0
Kraj
GVVV 1
VV Eemdijk 2
Kraj
VV Eemdijk 4
VV Hoogland 1
Kraj
JOS Watergraafsmeer 0
VV Eemdijk 0
Kraj
VV Eemdijk 1
VV Noordwijk 1

Česta pitanja

Kakva je forma kluba VV Eemdijk?
U poslednjih 5 mečeva VV Eemdijk beleži: poraz, pobeda, poraz, pobeda, pobeda.
Koje mesto VV Eemdijk zauzima na tabeli?
VV Eemdijk je trenutno 14. na tabeli takmičenja Derde Divisie A sa 3 bodova iz 5 odigranih kola.
Koliko golova VV Eemdijk daje i prima?
U poslednjih 9 mečeva VV Eemdijk u proseku daje 1.78 i prima 1.56 golova po meču. Oba tima daju gol u 67%, a preko 2.5 gola padne u 78% mečeva.

Prediktivna sportska analitika, poređenje kvota i AI analize mečeva — sve na jednom mestu.

Napravi besplatan nalog →