Yokohama SCC - rezultati i raspored

Yokohama SCC
Yokohama SCC
IPIII

Yokohama SCC - prati rezultate uživo, raspored i statistiku kluba na jednom mestu. Yokohama SCC se takmiči u takmičenju Japan Football League (Japan). Ispod su forma, tabela, prosek golova (GG i preko 2.5), poslednji rezultati i predstojeće utakmice.

8. mesto u tabeli · 6 bodova · 3 kola · 2-0-1 · gol razlika +1

Statistika - poslednjih 7

Pobede
3 / 7
Nerešeno / Porazi
0 / 4
Golovi (dati / primljeni)
1.43 / 1.71
Oba tima daju gol
57%
Preko 2.5 gola
57%
Bez primljenog gola
1 / 7

Rezultati

Kraj
Yokohama SCC 0
ReinMeer Aomori FC 2
Kraj
Yokohama SCC 1
Criacao Shinjuku 4
Kraj
Honda FC 1
Yokohama SCC 0
Kraj
Yokohama SCC 4
Briobecca Urayasu-Ichikawa 1
Kraj
Yokohama SCC 1
Minebea Mitsumi FC 2
Kraj
Yokogawa Musashino FC 2
Yokohama SCC 3
Kraj
Yokohama SCC 1
FC Tiamo Hirakata 0

Česta pitanja

Kakva je forma kluba Yokohama SCC?
U poslednjih 5 mečeva Yokohama SCC beleži: poraz, pobeda, poraz, poraz, poraz.
Koje mesto Yokohama SCC zauzima na tabeli?
Yokohama SCC je trenutno 8. na tabeli takmičenja Japan Football League sa 6 bodova iz 3 odigranih kola.
Koliko golova Yokohama SCC daje i prima?
U poslednjih 7 mečeva Yokohama SCC u proseku daje 1.43 i prima 1.71 golova po meču. Oba tima daju gol u 57%, a preko 2.5 gola padne u 57% mečeva.

Prediktivna sportska analitika, poređenje kvota i AI analize mečeva — sve na jednom mestu.

Napravi besplatan nalog →