Aris Thessalonikis - Volos NFC rezultat uživo
Prognoza i analiza
1 · Aris ThessalonikisX · nerešeno2 · Volos NFC
Savet: Double chance : Aris Thessalonikis or draws
Forma Aris Thessalonikis: 88%
Forma Volos NFC: 13%
Prognoza je informativna, generisana našim modelom. Za detaljne AI analize i +EV signale - besplatna registracija.
Predviđeni rezultat
Očekivani golovi1.9 - 0.9
Najverovatniji ishod: 2-1
Golovi: Preko 2.5
Ukupno očekivano: 2.8
Procena na osnovu proseka golova oba tima (poslednjih 10 mečeva). Informativno, nije savet za klađenje.
Statistika timova (poslednjih 10)
5-4-1Pobede - Nerešeno - Porazi0-4-6
1.50Prosek golova (dato)1.00
0.80Prosek golova (primljeno)2.20
50%GG (oba daju gol)70%
50%Preko 2.5 gola60%
5Čiste mreže1
Detalji meča
Datum i vreme
03.05.2023. 19:00
Takmičenje
Super League 1
Stadion
Stadio Harilaou Kleánthis Vikelídis
Kolo
Championship Round - 8
Sudija
Petros Tsagarakis, Greece
Zemlja
Greece
Međusobni susreti
Pobede domaćina
Nerešeno
Pobede gosta
2.50Prosek golova
30%Oba tima gol
40%Preko 2.5
13.05.26.
Volos NFC
1:2
Aris Thessalonikis
18.04.26.
Aris Thessalonikis
3:2
Volos NFC
14.02.26.
Volos NFC
1:1
Aris Thessalonikis
23.08.25.
Aris Thessalonikis
2:0
Volos NFC
23.11.24.
Aris Thessalonikis
0:1
Volos NFC
25.02.24.
Aris Thessalonikis
2:0
Volos NFC
11.11.23.
Volos NFC
0:2
Aris Thessalonikis
23.04.23.
Volos NFC
0:3
Aris Thessalonikis
21.01.23.
Aris Thessalonikis
3:0
Volos NFC
02.10.22.
Volos NFC
2:0
Aris Thessalonikis
Forma - poslednji mečevi
Aris Thessalonikis - Volos NFC: pregled
Prati Aris Thessalonikis - Volos NFC uživo u takmičenju Super League 1. Ovde nalaziš rezultat u realnom vremenu, statistiku meča (posed lopte, šuteve, kornere, kartone), tok golova, postave, međusobne susrete i formu timova.
Za dublju analizu, prediktivne modele i poređenje kvota više kladionica, napravi besplatan XBET nalog.
