First Vienna - Sturm Graz II rezultat uživo

Austria · 2. Liga Kraj
First Vienna
NNPIP
2:1
Kraj
12.04.2026. 10:30
Stadion · Hohe Warte Stadium Kolo · Regular Season - 25 Sudija · P. Gadler

Tok utakmice

B. Luxbacher🟨
6'
15'
🟨W. Lazarre
30'
⚽J. Peinhart
30'
⚽
B. ZimmermannF. Nagele⚽
42'
45+2'
🟥W. Lazarre
46'
🔁D. JastrzembskiK. Bendra
62'
🔁L. AfrifaY. Koita
62'
🔁T. ScharmerL. Morgenstern
J. BauerB. Rosenberger⚽
66'
L. EdelhoferV. Zeidler🔁
71'
75'
🔁J. PeinhartD. Nsumbu

Prognoza i analiza

45% 45% 10%
1 · First ViennaX · nerešeno2 · Sturm Graz II
Savet: Double chance : First Vienna or draw
AI rejting: 6
Forma First Vienna: 0%
Forma Sturm Graz II: 0%
Prognoza je informativna, generisana našim modelom. Za detaljne AI analize i +EV signale - besplatna registracija.

Predviđeni rezultat

Očekivani golovi1.2 - 0.6
Najverovatniji ishod: 1-1 Golovi: Ispod 2.5 Ukupno očekivano: 1.8
Procena na osnovu proseka golova oba tima (poslednjih 10 mečeva). Informativno, nije savet za klađenje.

Statistika timova (poslednjih 10)

5-2-3Pobede - Nerešeno - Porazi2-1-7
1.00Prosek golova (dato)0.70
0.50Prosek golova (primljeno)1.30
10%GG (oba daju gol)40%
20%Preko 2.5 gola30%
7Čiste mreže1

Detalji meča

Datum i vreme
12.04.2026. 10:30
Takmičenje
2. Liga
Stadion
Hohe Warte Stadium
Kolo
Regular Season - 25
Sudija
P. Gadler
Zemlja
Austria

First Vienna - Sturm Graz II: pregled

Prati First Vienna - Sturm Graz II uživo u takmičenju 2. Liga. Ovde nalaziš rezultat u realnom vremenu, statistiku meča (posed lopte, šuteve, kornere, kartone), tok golova, postave, međusobne susrete i formu timova.

Za dublju analizu, prediktivne modele i poređenje kvota više kladionica, napravi besplatan XBET nalog.

Prediktivna sportska analitika, poređenje kvota i AI analize mečeva — sve na jednom mestu.

Napravi besplatan nalog →