Hannover 96 - Eintracht Braunschweig rezultat uživo

Germany · 2. Bundesliga Kraj
Hannover 96
PINPI
1:0
Kraj
20.03.2026. 18:30
Stadion · Heinz-von-Heiden-Arena Kolo · Regular Season - 27 Sudija · Florian Exner, Germany

Prognoza i analiza

45% 45% 10%
1 · Hannover 96X · nerešeno2 · Eintracht Braunschweig
Savet: Double chance : Hannover 96 or draws
Forma Hannover 96: 83%
Forma Eintracht Braunschweig: 17%
Prognoza je informativna, generisana našim modelom. Za detaljne AI analize i +EV signale - besplatna registracija.

Predviđeni rezultat

Očekivani golovi1.3 - 1.1
Najverovatniji ishod: 1-1 Golovi: Ispod 2.5 Ukupno očekivano: 2.4
Procena na osnovu proseka golova oba tima (poslednjih 10 mečeva). Informativno, nije savet za klađenje.

Statistika timova (poslednjih 10)

3-4-3Pobede - Nerešeno - Porazi3-3-4
1.30Prosek golova (dato)1.00
1.10Prosek golova (primljeno)1.30
40%GG (oba daju gol)60%
50%Preko 2.5 gola30%
4Čiste mreže2

Detalji meča

Datum i vreme
20.03.2026. 18:30
Takmičenje
2. Bundesliga
Stadion
Heinz-von-Heiden-Arena
Kolo
Regular Season - 27
Sudija
Florian Exner, Germany
Zemlja
Germany

Hannover 96 - Eintracht Braunschweig: pregled

Prati Hannover 96 - Eintracht Braunschweig uživo u takmičenju 2. Bundesliga. Ovde nalaziš rezultat u realnom vremenu, statistiku meča (posed lopte, šuteve, kornere, kartone), tok golova, postave, međusobne susrete i formu timova.

Za dublju analizu, prediktivne modele i poređenje kvota više kladionica, napravi besplatan XBET nalog.

Prediktivna sportska analitika, poređenje kvota i AI analize mečeva — sve na jednom mestu.

Napravi besplatan nalog →