NAC Breda - Waalwijk rezultat uživo

Netherlands · Eredivisie Kraj
NAC Breda
PNNNP
4:1
Kraj
26.10.2024. 20:00
Waalwijk
PINNI
Stadion · Rat Verlegh Stadion Kolo · Regular Season - 10 Sudija · Joey Kooij, Netherlands

Prognoza i analiza

45% 45% 10%
1 · NAC BredaX · nerešeno2 · Waalwijk
Savet: Double chance : NAC Breda or draws
AI rejting: 8
Forma NAC Breda: 86%
Forma Waalwijk: 14%
Prognoza je informativna, generisana našim modelom. Za detaljne AI analize i +EV signale - besplatna registracija.

Predviđeni rezultat

Očekivani golovi1.6 - 1.3
Najverovatniji ishod: 2-1 Golovi: Preko 2.5 Ukupno očekivano: 2.9
Procena na osnovu proseka golova oba tima (poslednjih 10 mečeva). Informativno, nije savet za klađenje.

Statistika timova (poslednjih 10)

5-3-0Pobede - Nerešeno - Porazi3-4-3
2.38Prosek golova (dato)1.50
1.00Prosek golova (primljeno)0.90
63%GG (oba daju gol)50%
75%Preko 2.5 gola30%
3Čiste mreže3

Detalji meča

Datum i vreme
26.10.2024. 20:00
Takmičenje
Eredivisie
Stadion
Rat Verlegh Stadion
Kolo
Regular Season - 10
Sudija
Joey Kooij, Netherlands
Zemlja
Netherlands

NAC Breda - Waalwijk: pregled

Prati NAC Breda - Waalwijk uživo u takmičenju Eredivisie. Ovde nalaziš rezultat u realnom vremenu, statistiku meča (posed lopte, šuteve, kornere, kartone), tok golova, postave, međusobne susrete i formu timova.

Za dublju analizu, prediktivne modele i poređenje kvota više kladionica, napravi besplatan XBET nalog.

Prediktivna sportska analitika, poređenje kvota i AI analize mečeva — sve na jednom mestu.

Napravi besplatan nalog →