NK Osijek - HNK Hajduk Split rezultat uživo
Prognoza i analiza
1 · NK OsijekX · nerešeno2 · HNK Hajduk Split
Savet: Combo Winner : HNK Hajduk Split and -3.5 goals
Golovi: -3.5
Forma NK Osijek: 18%
Forma HNK Hajduk Split: 82%
Prognoza je informativna, generisana našim modelom. Za detaljne AI analize i +EV signale - besplatna registracija.
Predviđeni rezultat
Očekivani golovi0.8 - 1.8
Najverovatniji ishod: 1-2
Golovi: Preko 2.5
Ukupno očekivano: 2.6
Procena na osnovu proseka golova oba tima (poslednjih 10 mečeva). Informativno, nije savet za klađenje.
Statistika timova (poslednjih 10)
3-2-5Pobede - Nerešeno - Porazi5-3-2
0.50Prosek golova (dato)2.20
1.30Prosek golova (primljeno)1.10
0%GG (oba daju gol)50%
10%Preko 2.5 gola50%
5Čiste mreže3
Detalji meča
Datum i vreme
24.08.2025. 18:30
Takmičenje
HNL
Stadion
Opus Arena
Kolo
Regular Season - 4
Sudija
Patrik Pavlešić, Croatia
Zemlja
Croatia
Međusobni susreti
Pobede domaćina
Nerešeno
Pobede gosta
2.00Prosek golova
30%Oba tima gol
30%Preko 2.5
21.04.26.
HNK Hajduk Split
0:1
NK Osijek
15.02.26.
NK Osijek
0:2
HNK Hajduk Split
08.11.25.
HNK Hajduk Split
2:0
NK Osijek
22.02.25.
HNK Hajduk Split
0:0
NK Osijek
24.11.24.
NK Osijek
2:2
HNK Hajduk Split
14.04.24.
HNK Hajduk Split
1:2
NK Osijek
03.02.24.
NK Osijek
1:1
HNK Hajduk Split
08.11.23.
NK Osijek
0:1
HNK Hajduk Split
22.10.23.
HNK Hajduk Split
0:2
NK Osijek
13.05.23.
HNK Hajduk Split
3:0
NK Osijek
Forma - poslednji mečevi
NK Osijek - HNK Hajduk Split: pregled
Prati NK Osijek - HNK Hajduk Split uživo u takmičenju HNL. Ovde nalaziš rezultat u realnom vremenu, statistiku meča (posed lopte, šuteve, kornere, kartone), tok golova, postave, međusobne susrete i formu timova.
Za dublju analizu, prediktivne modele i poređenje kvota više kladionica, napravi besplatan XBET nalog.
