Olimpija Ljubljana - KI Klaksvik rezultat uživo

2:0
Kraj
09.11.2023. 21:00
KI Klaksvik
PIPPI
Stadion · Stadion Stožice Kolo · Group Stage - 4 Sudija · Philip Farrugia, Malta

Prognoza i analiza

0% 50% 50%
1 · Olimpija LjubljanaX · nerešeno2 · KI Klaksvik
Savet: Combo Winner : KI Klaksvik and -3.5 goals
Golovi: -3.5
Forma Olimpija Ljubljana: 0%
Forma KI Klaksvik: 100%
Prognoza je informativna, generisana našim modelom. Za detaljne AI analize i +EV signale - besplatna registracija.

Predviđeni rezultat

Očekivani golovi3.0 - 2.7
Najverovatniji ishod: 3-3 Golovi: Preko 2.5 Ukupno očekivano: 5.7
Procena na osnovu proseka golova oba tima (poslednjih 10 mečeva). Informativno, nije savet za klađenje.

Statistika timova (poslednjih 10)

5-2-3Pobede - Nerešeno - Porazi5-0-4
3.50Prosek golova (dato)3.33
2.10Prosek golova (primljeno)2.44
80%GG (oba daju gol)89%
80%Preko 2.5 gola100%
2Čiste mreže0

Detalji meča

Datum i vreme
09.11.2023. 21:00
Takmičenje
UEFA Europa Conference League
Stadion
Stadion Stožice
Kolo
Group Stage - 4
Sudija
Philip Farrugia, Malta
Zemlja
World

Olimpija Ljubljana - KI Klaksvik: pregled

Prati Olimpija Ljubljana - KI Klaksvik uživo u takmičenju UEFA Europa Conference League. Ovde nalaziš rezultat u realnom vremenu, statistiku meča (posed lopte, šuteve, kornere, kartone), tok golova, postave, međusobne susrete i formu timova.

Za dublju analizu, prediktivne modele i poređenje kvota više kladionica, napravi besplatan XBET nalog.

Prediktivna sportska analitika, poređenje kvota i AI analize mečeva — sve na jednom mestu.

Napravi besplatan nalog →