Real Madrid - Athletic Club rezultat uživo

Spain · La Liga Kraj
Real Madrid
NPIPP
4:2
Kraj
23.05.2026. 21:00
Stadion · Estadio Santiago Bernabéu Kolo · Regular Season - 38 Sudija · Juan Martinez Munuera, Spain

Tok utakmice

T. Pitarch🟨
3'
T. Pitarch🟨
4'
G. GarciaD. Carvajal⚽
12'
G. GarciaD. Carvajal⚽
13'
J. Bellingham🟨
19'
J. Bellingham🟨
20'
J. BellinghamT. Pitarch⚽
41'
45+1'
⚽G. GuruzetaI. Williams
46'
🔁Y. AlvarezA. Gorosabel
K. MbappeA. Carreras⚽
51'
60'
🔁I. Ruiz de GalarretaI. Lekue
60'
🔁U. GomezA. Rego
D. AlabaD. Huijsen🔁
70'
J. BellinghamD. Ceballos🔁
74'
G. GarciaA. Guler🔁
74'
F. MastantuonoB. Diaz🔁
74'
74'
🔁G. GuruzetaIzeta
F. MastantuonoB. Diaz🔁
75'
76'
🔁G. GuruzetaIzeta
D. CarvajalM. Serrano🔁
82'
D. CarvajalM. Serrano🔁
84'
85'
🔁M. JauregizarM. Vesga
86'
🔁M. JauregizarM. Vesga
B. DiazA. Guler⚽
90'
90+1'
⚽IzetaI. Williams

Prognoza i analiza

45% 45% 10%
1 · Real MadridX · nerešeno2 · Athletic Club
Savet: Double chance : Real Madrid or draw
AI rejting: 6
Forma Real Madrid: 0%
Forma Athletic Club: 0%
Prognoza je informativna, generisana našim modelom. Za detaljne AI analize i +EV signale - besplatna registracija.

Predviđeni rezultat

Očekivani golovi1.5 - 1.1
Najverovatniji ishod: 2-1 Golovi: Preko 2.5 Ukupno očekivano: 2.6
Procena na osnovu proseka golova oba tima (poslednjih 10 mečeva). Informativno, nije savet za klađenje.

Statistika timova (poslednjih 10)

4-2-4Pobede - Nerešeno - Porazi2-2-6
1.40Prosek golova (dato)0.90
1.30Prosek golova (primljeno)1.60
60%GG (oba daju gol)40%
40%Preko 2.5 gola40%
3Čiste mreže2

Detalji meča

Datum i vreme
23.05.2026. 21:00
Takmičenje
La Liga
Stadion
Estadio Santiago Bernabéu
Kolo
Regular Season - 38
Sudija
Juan Martinez Munuera, Spain
Zemlja
Spain

Real Madrid - Athletic Club: pregled

Prati Real Madrid - Athletic Club uživo u takmičenju La Liga. Ovde nalaziš rezultat u realnom vremenu, statistiku meča (posed lopte, šuteve, kornere, kartone), tok golova, postave, međusobne susrete i formu timova.

Za dublju analizu, prediktivne modele i poređenje kvota više kladionica, napravi besplatan XBET nalog.

Prediktivna sportska analitika, poređenje kvota i AI analize mečeva — sve na jednom mestu.

Napravi besplatan nalog →