Wisla Plock - Radomiak Radom rezultat uživo

Poland · Ekstraklasa Kraj
Wisla Plock
PIIIN
0:1
Kraj
26.04.2026. 12:15
Stadion · Orlen Arena Kolo · Regular Season - 30 Sudija · Daniel Stefanski, Poland

Tok utakmice

45'
🟨
45'
🟨C. Donis
K. SavvidisT. Tavares🔁
46'
57'
🔁E. BaldeR. Alves
58'
🔁V. LopesS. Soumah
Z. Rogelj🟨
63'
🟨
63'
🟨
70'
N. Mijuskovic🟨
70'
72'
🔁A. TapsobaMaurides
D. GallapeniQ. Lecoeuche🔁
73'
73'
⚽MauridesR. Wolski
D. PachecoD. Juric🔁
74'
80'
🔁C. DonisI. Camara
81'
🔁R. WolskiJoao Pedro
Z. RogeljK. Custovic🔁
82'
G. NiarchosI. Salvador🔁
83'
I. Salvador🟨
90+3'
90+1'
🟨
90+1'
🟨F. Majchrowicz

Prognoza i analiza

50% 50% 0%
1 · Wisla PlockX · nerešeno2 · Radomiak Radom
Savet: Double chance : Wisla Plock or draw
AI rejting: 7
Forma Wisla Plock: 0%
Forma Radomiak Radom: 0%
Prognoza je informativna, generisana našim modelom. Za detaljne AI analize i +EV signale - besplatna registracija.

Predviđeni rezultat

Očekivani golovi1.4 - 1.4
Najverovatniji ishod: 1-1 Golovi: Preko 2.5 Ukupno očekivano: 2.8
Procena na osnovu proseka golova oba tima (poslednjih 10 mečeva). Informativno, nije savet za klađenje.

Statistika timova (poslednjih 10)

4-1-5Pobede - Nerešeno - Porazi2-3-5
1.00Prosek golova (dato)1.10
1.70Prosek golova (primljeno)1.80
40%GG (oba daju gol)70%
70%Preko 2.5 gola50%
1Čiste mreže1

Detalji meča

Datum i vreme
26.04.2026. 12:15
Takmičenje
Ekstraklasa
Stadion
Orlen Arena
Kolo
Regular Season - 30
Sudija
Daniel Stefanski, Poland
Zemlja
Poland

Wisla Plock - Radomiak Radom: pregled

Prati Wisla Plock - Radomiak Radom uživo u takmičenju Ekstraklasa. Ovde nalaziš rezultat u realnom vremenu, statistiku meča (posed lopte, šuteve, kornere, kartone), tok golova, postave, međusobne susrete i formu timova.

Za dublju analizu, prediktivne modele i poređenje kvota više kladionica, napravi besplatan XBET nalog.

Prediktivna sportska analitika, poređenje kvota i AI analize mečeva — sve na jednom mestu.

Napravi besplatan nalog →